Wybierz kolor rajstop, który Cię wyróżni

Rajstopy

Wybierając odpowiednie rajstopy, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich wzór oraz częstotliwość splotu włókien, ale również na kolor. Należy wiedzieć, które barwy są popularne i w jaki sposób je ze sobą łączyć. Obszerna wiedza na temat mody na pewno pomoże w zbudowaniu własnego stylu.

Beże zawsze w modzie

Do najpopularniejszych barw rajstop należą beże i czernie. Brązowy odcień wygląda elegancko w każdej sytuacji. Zarówno na spotkaniu z przyjaciółmi, jak i oficjalnej kolacji, która wymaga dostosowania się do dress code.

Na drugim miejscu według popularności znajduje się klasyczna czerń, która sprawdza się w ciemnych, stonowanych stylizacjach. Poza oficjalnymi spotkaniami podczas wybierania stroju warto dać upust wyobraźni i zdecydować się na niecodzienne barwy.

Na targach mody króluje fascynacja przeróżnymi kolorami. Dostępne są tysiące różnych wariantów od niebieskich po ostre czerwienie. Zauważyć można też odcienie ombre, czyli stopniowe barwienie materiału. Na odważne stylizacje składają się nie tylko niecodzienne kolory, ale i wzory, które przykuwają uwagę.

Rajstopy ślubne – klasycznie białe

Kolor rajstop, który rzadziej wybierany jest przez kobiety to biały. O ile ubrania o tej barwie prezentują się korzystnie o tyle rajstopy sprawiają wrażenie „okazyjnych”.

Ten typ uzupełnia głównie kreacje ślubne oraz komunijne. Ich identyfikacja z tymi uroczystościami jest bardzo silna. Wszechobecna moda na stylizacje skandynawskie może kiedyś odwrócić ten trend.

Podobnie rajstopy z połyskiem. Dodają wdzięku, wyszczuplają nogi, ale nie są akceptowane w przypadku oficjalnego stroju. Na bankiet czy biznesową kolację częściej poleca się rajstopy matowe. Ale czy słusznie?

Nie biegnij ślepo za modą

Rajstopy to nie tylko dodatek do sukienki, czy spódniczki, ale sposób na wyrażenie swojego indywidualizmu. Dzięki wybraniu interesujących wzorów i kolorów można stworzyć swój własny, intrygujący styl.

Moda jest zmienna jak pogoda, jeśli będziemy ślepo za nią podążać zwiedzie nas i zostaniemy z szafą niepotrzebnych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *